Aktualne promocje


Kręgielnia Grakula oferuje szereg atrakcyjnych promocji, które pozwolą w jeszcze bardziej obiecujących warunkach skorzystać z naszej oferty. Przykłady? W poniedziałek zarówno gra w kręgle, jak i w bilard kosztuje przez cały dzień połowę taniej. Promocja nie obowiązuje na sali VIP.

Podobny rabat oferujemy osobie, która ma urodziny. W tym ważnym dniu jubilaci mogą skorzystać ze zniżki na kręgle wynoszącej aż 50 %. Z promocji można skorzystać tylko w dniu swoich urodzin przy jednoczesnym okazaniu dokumentu potwierdzającego datę urodzin.

Ponadto od poniedziałku do piątku mamy ekstra promocję dla studentów, którzy w godzinach 9-16 oprócz kręgli i bilarda mogą kupić dwa piwa Lech za 16 złotych. Oczywiście za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.

Na ciekawą ofertę mogą również liczyć seniorzy, uczniowie oraz rodziny. Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych promocji, które znajdują się poniżej.

Promocja poranna

Druga godzina gratis przy zakupie godziny gry w kręgle w ciągu półgodziny od otwarcia klubu.

Promocja poniedziałkowa

W poniedziałek kręgle i bilard -50% przez cały dzień. Nie dotyczy sali VIP.

Promocja urodzinowa

W dniu urodzin rabat na kręgle -50%.

Promo dla studentów

Promocyjne ceny na kręgle, bilard i piwo. Za okazaniem legitymacji.

Cennik

Szkolne granie

Promocja dla szkół ważna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Max 6 osób na torze.

Promocje nie łączą się i nie obowiązują w dni świąteczne. Promocje nie dotyczą sali VIP.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.